24.01.2011 15:09

Znojmo – Volejbal Brno „B“

Zápas 1.        2:3 (16,-26,-20,24,-15)

Sestava: Masař, Mrázek, Strnad, Paul, Musílek, Kouřil Střídal: Železný

Na začátku 1. setu jsme udělali množství chyb a už jsme nedokázali v závěru setu skóre otočit v náš prospěch. Za to do 2. Setu jsme měli vynikající vstup a celý jsme ho ovládli. 3. set byl obdobný.4.set jsme si do koncovky přinesli mírný náskok,  který sme bohužel množstvím nevynucených chyb ztratili a nakonec jsme celý set prohráli.Šli jsme tedy do tiebraik, který byl taktéž velmi vyrovnaný, ale naše bojovnost nakonec  zvítězila a my vyhráli celý zápas 3:2.

Zápas 2. 2:3 (-15,-15,20,22,-13)

Sestava:Masař, Mrázek. Strnad, Paul, Musílek, Kouřil    Střídaly:Železný, Trnečka

Do druhéh zápasu jsme nastoupili ve velké pohodě a zdrcený tým Znojma jsme v  1. a 2. Setu jednoznačně přehráli.Ve 3. Setu jsme měli zase dobrý začátek, ale naším malým podceněním jsme Znojmo vrátili do hry. 4. set jsme bohužel znovu nezvládli a taktéž prohráli a bohužel nás čekal znovu tiebreak, ve kterém jsme si na začátku udělali slušný náskok 8:3 který jsme už udrželi a vyhráli  3:2.