11.10.2010 08:15

Dne 9.10.2010 odjeli kadeti do Českých Budějovic odehrát 5. a 6. kolo 1-JRI.

Do prvního zápasu nastoupilo družstvo v sestavě:

Michal Paul, Miroslav Novák, Martin Strnad, Stanislav Trnečka. Adam Mrázek, Marcel Železný a Stanislav Musil

Na bloku museli zaskočit netradičně Adam Mrázek a Martin Strnad, místo Miloše Koudelky, který si zranil záda a Martina Grepla, který je nemocný. Na nahrávce nastoupil Stanislav Trnečka místo Davida Masaře, který si odpykává svůj trest. Zápas byl vyrovnany a rozhodovalo se az v koncovkách. Náš příjem nebyl dobrý a když už bylo přihráno, tak jsme to nevyužily. Když jsme za stavu 2:1 nevyhraly 4tý set, šlo se do tie-breaku. Nezvladly jsme začátek setu a především přihrávku a za stavu 8:3 se otáčelo. Ani dvě „esa“ Michala Paula nás nedokázaly nakopnout ke zvratu a prohraly jsem 11:15.

Ve druhém zápase jsme nastoupili v sestavě:

Miroslav Novák, Adam Rychecky, Martin Strnad, Adam Mrázek, Stanislav Trnečka, Karel Kouřil a Stanislav Musil

Budějovice nechaly sedět celé „áčko“ a postavily proti nám střídačku. Vyhrávali jsme 2:0 na sety, poté Budějovice daly na hřiště některé hráče ze střídačky a dorovnaly stav na 2:2, opět se rozhodovalo v tie-breaku. Zvladly jsme ho lepe. Po celou dobu pátého setu jsme vedly a za stavu 14:11 uz jsme jenom hlídaly skore.

Autor : Stanislav Musil