Brno - Nivnice

15.12.2010 15:51

Do prvního zápasu nastoupilo družstvo v sestavě: David Masař, Adam Mrázek, Martin Strnad, Marcel Železný, Lukáš Musílek a Miloš Koudelka

Střídali: Michal Paul a Karel Kouřil

V sobotu k nám zavítalo družstvo Nivnice. Náš jasný cíl byl vybojovat dvě vítězství, čemuž tedy nenasvědčoval začátek prvního setu. Zápas byl vyrovnaný a rozhodovalo se až v koncovkách. Postupně jsme se však rozehráli a vyhráli první zápas 3:0.

Do druhého zápasu nastoupili: Michal Paul, David Masař, Martin Strnad, Karel Kouřil, Lukáš Musílek a Miloš Koudelka

Střídali: Marcel Železný a Adam Mrázek

Do druhého zápasu jsme nastoupili opět ve vlažnějším tempu, ale první set jsme dokázali vyhrát. V druhém setu jsme zaváhali a prohráli ho 20:25. Další sety jsme zvýšili obrátky a celý zápas pohodlně dovedl do vítězného konce

Brno B - Nivnice 3:0 (21,19,9)

Brno B - Nivnice 3:1 (18,-20,22,16)