Brno - Havlíčkův Brod

02.11.2010 10:03

Brno-Havlíčkův Brod

V neděli 30.10 2010 odehrály naši junioři B 11. a 12. kolo 1.ligy juniorů.Do prvního zápasu nastoupily v sestavě: kapitán Michal Paul (S), David Masař (N), Lukáš Musílek (S), Martin Strnad (B), Adam Mrázek (B), Marek Leikep (U), Miroslav Novák (L).První set byl velmi vyrovnány plný chyb,které byly z malé části zaviněny taky podzimními prázdninami ale soupeř jich udělal více a proto naši junioři vyhrály první set v poměru 33:31.Do dalších setů se kluci vyhecovaly a zlepšily jak servis tak i obranu na síti a vyhrály oba dva sety v poměru 25:21 a 25:19.První zápas Brno-Havlíčkův Brod 3:0

Do druhého zápasu nastoupily kluci v trochu pozměněné sestavě: kapitán Michal Paul (S), Stanislav Trnečka (N), Lukáš Musílek (S), Martin Strnad (B), Adam Mrázek (B), Marcel Železný (U), Miroslav Novák (L). Naši kluci jsi o svém výkonu v prvním zápase nejspíš popovídaly v šatně a bylo to na hřišti znát.Havlíčkův Brod tlačily velmi dobrým servisem a velmi dobrou obranou na síti a proto měli celý zápas pod kontrolou.Trenér Brna jsi proto mohl dovolit vystřídat a poslat do hry i ostatní hráče.Do posledního setu se zapojil do hry i Karel Kouřil (U) který vystřídal Marcela Železného (U).Druhý zápas Brno-Havlíčkův Brod 3:0